o grze smokopedia forum gry darmowa gra
forum gry mmorpg

Temat: Gry ON-Line

Autor / Czas Treść
28 gru 2012, 18:53
Arrakis
mężczyzna Arrakis

Postów: 100
Pomógł: 6
Reputacja: 18
bo linuxujesz pewnie:(((

04 gru 2013, 17:15
LaziTaki
mężczyzna LaziTaki

Postów: 290
Pomógł: 21
Reputacja: 47
Cześć,
ostatnio gram w grę Golden Towns dostępną pod:
www.goldentowns.com?i=71888
jest to mój link referencyjny.

Zapraszam do gry może przypadnie Ci do gustu. Jest to symulator rozbudowy miasta, gdzie można zarabiać prawdziwe pieniądze (gra jest całkowicie darmowa, możesz oczywiście zainwestować prawdziwe pieniądze, ale nie jest to wymagane).

Wśród Polaków robi furorę - od jakiegoś czasu jesteśmy najliczniejszym narodem.
Gra jest bardzo dobrze opisana na forach i blogach ludzi, którzy się w to wkręcili.

Ja również służę radą i pomocą.

W grze budowa, wydobycie surowców liczona jest w godzinach (na wyższych poziomach nawet 24h wydobycie), więc można sobie spokojnie planować i nie trzeba być cały czas online, wystarczy poświęcić od kilku do kilkunastu minut dziennie jak się dobrze przygotuje plan, więc nie będzie kolidować z ulubionymi SJ ;p

Gra ma też więcej aspektów ekonomicznych takich jak kupowanie akcji innych graczy, podbijanie i okupowanie miast innych graczy. Liczy się również do jakiego państwa należysz (rozpoznaje po ip) bo płacimy podatki które idą do budżetu (można proponować prawa, które będą wypłacać z budżetu bonusy dla Polaków, itp.).

Jest to rozrywka na dłuższy okres czasu i jeszcze można zarobić.
W razie pytań piszcie na priva.
09 maja 2014, 01:14

mężczyzna Wobo

Postów: 620
Pomógł: 0
Reputacja: 5
Margonem - doskonała grywalność i ogromnie popularna.

Kilkadziesiąt serwerów,w tym kilka z extra zasadami.W miarę proste zasady opisane w mechanice gry,stabilne od zawsze.Tysiące graczy(fakt,że dużo dzieci gra,ale po 22 idą spać hehehe),dziesiątki tysięcy przedmiotów,ponad 1000 lokacji.

Mi się znudziła po 3 latach,ale zą tacy co grają od początku ...

Polecam


Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved