o grze smokopedia forum gry darmowa gra
forum gry mmorpg

Temat: Pytania

Autor / Czas Treść
27 maja 2021, 13:54
Pierna de Dios
mężczyzna Pierna de Dios
Skąd: Gdańsk, lat 35
Czasem się pojawią w najmniej spodziewanym momencie :)

Ja mam za to pytanie do graczy: czemu wielu z Was na wysokich poziomach zostało Wiampirami? Prócz żądzy krwi czy jakaś konkretna statystyka daje wtedy przewagę?

I drugie pytanie: co ciekawego porabiacie? Co oprócz bicia monstrów chcielibyście zobaczyć w grze?
31 maja 2021, 20:47
Arekconnect
mężczyzna Arekconnect
lat 52

Postów: 16
Pomógł: 1
Reputacja: 3
Jestem elfem i tylko 47 lvl i ja przynajmniej nim zostanę, pewna cześć przeszła bo się pojawiła nowa rasa żeby popróbować , i pewnie została poprzez żądza która daje jednak dodatkowe życie(regeneracje w bitwie)
31 maja 2021, 21:08
Sunrise
mężczyzna Sunrise
Skąd: Grunwald

Postów: 19
Pomógł: 63
Reputacja: 140
mi się spodobał design ,

poza biciem monstr szkolimy smoki i czekamy aż je będzie można karmić obiecaną owcą ...
29 lip 2021, 12:26
Arekconnect
mężczyzna Arekconnect
lat 52

Postów: 16
Pomógł: 1
Reputacja: 3
Z tymi owcami nie tak łatwo, szewczyk Dratewka nie chce przyjść tu do roboty. A tylko on ma doświadczenie ze smokami.
19 wrz 2021, 16:06
Nemeczek
mężczyzna Nemeczek
Skąd: mała mieścina bez znaczenia, lat 50

Postów: 30
Pomógł: 3
Reputacja: -6
Pierna de Dios napisał/a (2021-05-27 13:54:26):
Czasem się pojawią w najmniej spodziewanym momencie :)

Ja mam za to pytanie do graczy: czemu wielu z Was na wysokich poziomach zostało Wiampirami? Prócz żądzy krwi czy jakaś konkretna statystyka daje wtedy przewagę?

I drugie pytanie: co ciekawego porabiacie? Co oprócz bicia monstrów chcielibyście zobaczyć w grze?


Może należałoby sprawdzić zużycie leków podczas bicia monstrów? Pewnie jest w okolicach zera.
18 paź 2021, 13:58
Arekconnect
mężczyzna Arekconnect
lat 52

Postów: 16
Pomógł: 1
Reputacja: 3
Pytanie dotyczące czarów, z czego wynikają przypisane czary które mogę użyć? Do rasy, czy profesji ? Znalazłem kilka innych i na bazarach są też inne wystawione niż w zakładce magia?
19 paź 2021, 10:46
Marriacci
mężczyzna Marriacci
Skąd: Relámpago

Postów: 548
Pomógł: 5
Reputacja: -60
jak pamietam, to czary sa przypisane do profesji
20 paź 2021, 21:27
Sunrise
mężczyzna Sunrise
Skąd: Grunwald

Postów: 19
Pomógł: 63
Reputacja: 140
www.smoczyjezdzcy.pl/smokopedia/magia

- pierwsze 4 są dla wszystkich - zabierają manę na początku walki - wyjątkiem adrenalina która ratuje nam zdrowie jak braknie leków , warunek trzeba mieć zapas manny , w pełni wyszkolona podniesie nam wartość zdrowia dwukrotnie (kumuluje działanie eliksirów) , zużycie manny przy pełnym wyszkoleniu to 50 na każdy czar co łącznie daje zapotrzebowanie na 350 many

- 2 kolejne dla wojowników - działają -
łamacz pawęży - zmniejsza obronę trafionego elementu uzbrojenia 30-50%
krwawy cios - zwiększa sumaryczne obrażenia 10-30%
w tych czarach manna zużywana jest przy naszym każdym ataku ( fiolki many pobierane są także z pasa w trakcie walki , nie więcej niż nasz max many ) szansa na skuteczne trafienie 10% + 2 % na poziom wyszkolenia czaru ,
w walce można używać tylko jednego z powyższych


- 2 niżej dla kupców (dusigrosz, deszcz ...) - nie działają

- 2 następne dla rozbójników (kieszonkowiec, lepka...) - nie działają

- od ognistych strzał w dół magia dla magów - ostatnio nie działała prawidłowo
21 paź 2021, 01:20
Arekconnect
mężczyzna Arekconnect
lat 52

Postów: 16
Pomógł: 1
Reputacja: 3
Dzieki za wyjaśniene.
21 paź 2021, 09:46
Arekconnect
mężczyzna Arekconnect
lat 52

Postów: 16
Pomógł: 1
Reputacja: 3
Czyli te 4 czary podstawowe (w środku ) magi po wyszkoleniu działają zawsze, jeśli mamy manę, a pytanie jeśli nie mamy tyle many czy kolejność jest losowa ? np mam 150 a 4 wyszkolone czary wiec na jeden zabraknie?
i te 2 czary w zakładce po prawej i po lewej stronie po wyszkoleniu trzeba przenieś do dolnego okna aby działało, nawet jak mam tylko 1 czy przenosi z automatu?


Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved