o grze smokopedia forum gry darmowa gra
forum gry mmorpg

Temat: ZMIANY W MECHANICE GRY

Autor / Czas Treść
26 paź 2012, 14:13
Pierna de Dios
mężczyzna Pierna de Dios
Skąd: Gdańsk, lat 35
Hellboy666:

Wiem, że szkoda :-(
Dlatego będziecie nadal mogli grać na tym serwerze. Nic nie zostanie Wam odebrane ani skasowane.
26 paź 2012, 14:17
Pierna de Dios
mężczyzna Pierna de Dios
Skąd: Gdańsk, lat 35
rudas:

Dziękuję za bardzo ciekawe propozycje :-) Część sobie zapisałem. Część jest nie do wykonania. Z częścią się nie zgadzam, więc w boskim gronie musielibyśmy je omówić.

----------------------

ja bym byl za nowym serwerem tylko pod warunkiem ze wszystko zostanie dopracowane, a ze to moze troche potrwac to..
-albo nikt za pol roku nie bedzie chcial tam grac
-albo wszyscy zrezygnuja teraz i beda czekac na nowy serwer
wiec jesli powstanie powinien byc jakos graczom wynagrodzony(powiedzmy tym ktorzy zarejstrowali sie na obecnym przed data ...)

----------------------

Możliwe, że ustalimy jakąś nagrodę dla graczy na obecnym serwerze jeśli się zdecydują przenieść postać na nowym. Nie wykluczam tego. Jednak jest to sprawa mocno dyskusyjna.
26 paź 2012, 16:07
Jodhaa Akbar
kobieta Jodhaa Akbar
Skąd: lubelskie - miasto sitarzy :), lat 37

Postów: 376
Pomógł: 20
Reputacja: 59
A będzie możliwość grania na obydwu serwerach dla jednej osoby? np z tym samym nickiem?
26 paź 2012, 16:37
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Tak, jeśli powstanie nowy serwer będzie miał on zupełnie oddzielną bazę danych, więc nicki będą mogły się powtarzać.

Tak się jednak zastanawiam i dumam nad tym wszystkim. Osobiście wydaje mi się, że wprowadzenie zmian (jakby nie patrzeć - utrudniających grę) na obecnym serwerze będzie lepszym rozwiązaniem, niż tworzenie nowego.

Wiadomo, że jeśli będzie nowy to nowi gracze pójdą tam grać. Więc obecny prędzej czy później umrze... :\

Czy jesteście gotowi na utrudnienia? :)
26 paź 2012, 16:51
Elsider
mężczyzna Elsider

Postów: 127
Pomógł: 5
Reputacja: 10
Tak :)
26 paź 2012, 16:59
Anonimowy
mężczyzna Anonimowy
Skąd: Yheria, lat 33

Postów: 585
Pomógł: 12
Reputacja: 40
Utrudnienia tak ale wszystko z glowa prosze ...
26 paź 2012, 17:04
Dunkan
mężczyzna Dunkan
Skąd: Zagorzyce, lat 35

Postów: 902
Pomógł: 131
Reputacja: 268
no to jazda :)
26 paź 2012, 17:53
Jodhaa Akbar
kobieta Jodhaa Akbar
Skąd: lubelskie - miasto sitarzy :), lat 37

Postów: 376
Pomógł: 20
Reputacja: 59
zostajemy tutaj :D

koniec zdania i bez dyskusji! :D
26 paź 2012, 17:54
Mano De Dios
mężczyzna Mano De Dios
Zmiany o których pisał Corazon jakiś czas temu, (myślę tu głównie o wymaganiach PW) będziemy zatem wprowadzać, ale nie spodziewajcie się wielkich roszad z dnia na dzień.
Ja jestem zwolennikiem przemyślenia każdej zmiany 3 razy przed jej wprowadzeniem.
Pamiętajcie, że jeśli wprowadzamy jakieś modyfikacje w mechanice gry, to nie robimy tego żeby Wam zrobić na złość, czy żeby pokazać naszą "boską moc" i jak to nam wszystko wolno.
My głowimy się nad tym, co zrobić, aby ożywić gospodarkę w grze, aby sprowokować większą interakcję między graczami, aby spowodować, że więcej z nowych graczy będzie w grze zostawać, a przez to rozgrywka stanie się ciekawsza.
Po to właśnie zamierzamy zwiększyć wymagania PW co do zawodów, wzmocnić monstra (sprawić, że tylko wojownicy i magowie będą mieli z nimi przyzwoite szanse) itd.
Mam nadzieję, że podobnie jak my spojrzycie na nadchodzące zmiany, jako coś co ożywi grę, a nie jako coś, co Wam ją utrudni (choć tak zapewne będzie, ale jednocześnie uatrakcyjni ją).

Pozdrawiam :)
26 paź 2012, 17:59
LaziTaki
mężczyzna LaziTaki

Postów: 290
Pomógł: 21
Reputacja: 47
"sprawić, że tylko wojownicy i magowie będą mieli z nimi przyzwoite szanse"

po 1:
Na razie nie mamy magów, ba choćby jednego maga, a magiczne bronie to mogą połaskotać monstra, zróbcie coś z tym na początek !!!

po 2:
Sprzęt ma za duże znaczenie w grze - dobrze ubrany ciułacz jest lepszy od średnio ubranego wojownika. Więc zamiast podnosić cały czas statystyki monstr zróbcie ograniczenie na bronie, pancerze - tak że najlepsze może używać tylko wojownik, myślę że to lepsze rozwiązanie.


Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved