o grze smokopedia forum gry darmowa gra
forum gry mmorpg

Temat: ZMIANY W MECHANICE GRY

Autor / Czas Treść
27 paź 2012, 08:47
Jodhaa Akbar
kobieta Jodhaa Akbar
Skąd: lubelskie - miasto sitarzy :), lat 37

Postów: 376
Pomógł: 20
Reputacja: 59
ooo dobrze gada! polać mu! :D
27 paź 2012, 08:47
Dragon Eye
kobieta Dragon Eye
Skąd: Gliwice, lat 43

Postów: 383
Pomógł: 3
Reputacja: 17
slabe monstra nie moze bic wysoki lvl one sa dla mlodych i powienien byc podzial na takie monstra... bo jest teraz tak ze jeden czy dwoch graczy bije a reszta nawet nie zdazy do niego dobiec.... tak nie powinno byc... skoro chcecie rownouprawnienia to niech starzy gracze nie bija slabych monstrow a tak nie jest... podzial powinien byc... bo mlody monstrobojca nigdy sie nie dopcha do takiego zwierzaka :P
27 paź 2012, 08:49
Dragon Eye
kobieta Dragon Eye
Skąd: Gliwice, lat 43

Postów: 383
Pomógł: 3
Reputacja: 17
Lazik tak na prawde nie wiadomo co maja robic takie profesje jak mag czy to cos kolejnego jak ksiadz czy cos takiego... czym oni maja sie zajmowac na czym zarabiac ? na puszczaniu baniek mydlanych ?
27 paź 2012, 08:59
LaziTaki
mężczyzna LaziTaki

Postów: 290
Pomógł: 21
Reputacja: 47
ale stary gracz też czasem potrzebuje trofki z danego monstrum, graczy jest mało na niskim lvlu to skąd ma je zdobyć ?

w przypadku nowych, niskolvlowych GRACZY
zawsze można zarezerwować monstrum - poprosić, aby inni nie bili
(jestem słabym graczem, sprawdzam kiedy odrodzi się dane monstrum, czekam przy danej lokacji, uderzam, rezerwuje)

nawet pokusiłbym się o wpis bez uderzania: "
za 15min wstaje szuwarek, jest mi potrzebny do questa uprzejmie proszę o pozostawienie go w spokoju - myślę, że większość to uszanuje
27 paź 2012, 09:03
Dragon Eye
kobieta Dragon Eye
Skąd: Gliwice, lat 43

Postów: 383
Pomógł: 3
Reputacja: 17
Prosze Cie znam przypadki rezerwacji i ktos monstrum dobijal :P na sobie wiem... ze nie raz rezerwowalam monstrum i bilam go a ktos (nie powiem kto) przychodzil sobie i jednym strzalem czy dwoma go dobijal po czym tlumaczyl sie "bo ja nie czytam forum"... wiec uwierz mi - to nie działa tak jakbyś chciał ;]
29 paź 2012, 11:24
qaz
kobieta qaz

Postów: 462
Pomógł: 6
Reputacja: 18
ja mam propozycje żeby ujednolicić wzorem doświadczenie zdobywane na monstrach dla jednych to jest zbliżone dla innych zaniżone

propozycja wzoru

za każde zdjęte 1000 ran 1 dośw. mnożone przez ( atak monstrum /100)

plus za wygraną całość życia /1000

29 paź 2012, 16:44
Hellboy666
mężczyzna Hellboy666
Skąd: Piszyce , lat 32

Postów: 311
Pomógł: 20
Reputacja: 24
no i może za ubicie monstrum na ko też jakiś lepszy exp :) trochu :D
02 lis 2012, 18:20
Elroth
mężczyzna Elroth

Postów: 31
Pomógł: 0
Reputacja: 0
Jeśli monstra będą dużo silniejsze niż są aktualnie a jeszcze niewidoczne to kto będzie w stanie z nimi walczyć ja jestem przeciętnym wojownikiem na 25 poz i ledwo najsłabsze mogę pokonać, więc jeśli już moją być silniejsze to powinny być zróżnicowane na słabe i mocniejsze.
03 lis 2012, 20:23
Marriacci
mężczyzna Marriacci
Skąd: Relámpago

Postów: 548
Pomógł: 5
Reputacja: -60
toz sa zroznicowane, pewnie i takie beda, bo inaczej to bez sensu

a niech se beda silniejsze - pvp trzebaby naprawic, zeby bylo ciekawsze, anie tylko monstra w tej grze wiekszosc widzi
04 lis 2012, 14:49
LaziTaki
mężczyzna LaziTaki

Postów: 290
Pomógł: 21
Reputacja: 47
nie wszyscy lubią pvp, ja np. sobie cenię że jest jego tak mało
(niektórym nawet wystarczy sama produkcja i rozwijanie zawodów)

gdyby PVP był rozwinięte to na chwilę obecną elfy byłyby zdecydowanymi faworytami
(łuk artemidy = duży dmg + bonus rasowy + zasięg) jak do tego dodać bonus rębacza...

monstra trzeba zróżnicować - jak będą podkręcane wszystkie dlatego, że kilku z najlepszych graczy je bije bez problemu, to nowi gracze przez długi czas nie będą mieć szans się do nich zbliżyć (co będzie zrażać do gry nowych jak i obecnych graczy)


Smoczy Jeźdźcy 2008-2024 All Rights Reserved